MEAN WELL invertor TN-3000-248B
TN SERIJA MEAN WELL invertor TN-3000-248B
Proizvod Inverter DC-AC
Grupa DC-AC
Snaga 3000W
Ulazni napon in tok 42-60VDC 75A
Broj izlaza 1
Izlaz1 230VAC