MEAN WELL invertor TS-400-212B
TS SERIJA MEAN WELL invertor TS-400-212B
Proizvod Inverter DC-AC
Grupa DC-AC
Snaga 400W
Ulazni napon in tok 10.5-15VDC 40A
Broj izlaza 1
Izlaz1 230VAC