MEAN WELL napajanje ELG-75-12B
103.80 KM
ELG SERIJA MEAN WELL napajanje ELG-75-12B
Proizvod LED Napajanja
Grupa LED
Snaga 60W
Dimer 3 in 1
IP zaštita 67
Ulazni napon 100-305VAC
Broj izlaza 1
Izlaz1 12VDC 0-5A
Kućište Metalno
Hlađenje Pasivno
Tip CV+CC
PFC Da
Garancija(mjeseci) 60
Specifikacija ELG-75-12B
Kategorija:
Opis
režimu rada sa konstantnom snagom od 70-100%. Rad na temperaturi od -40~+85°C. Garancija 5 godina.