MEAN WELL napajanje HDR-100-24N
92.30 KM
HDR SERIJA MEAN WELL napajanje HDR-100-24N
Proizvod Napajanja za DIN letvu
Grupa AC-DC
Snaga 100.8W
Ulazni napon 85-264VAC
Broj izlaza 1
Izlaz1 24VDC 0-4.2A
Kućište Za DIN letvu
Hlađenje Pasivno
PFC Bez
Garancija(mjeseci) 36
Specifikacija HDR-100-24N
Kategorija:
Opis
Napajanje namjenjeno za ugradnju na DIN šinu. Rad na temperaturi od -30~+70°C. Zaštita od
kratkog spoja, preopterećenja i prenapona. Potrošnja bez opterećenja <0,3W