MEAN WELL invertor TS-400-248B
TS SERIJA MEAN WELL invertor TS-400-248B
Proizvod Inverter DC-AC
Grupa DC-AC
Snaga 400W
Ulazni napon in tok 42-60VDC 10A
Broj izlaza 1
Izlaz1 230VAC